A héten debütált második (és a hírek szerint egyben utolsó) előzetes, valamint a kapcsolódó merchandising termékekre vonatkozó embargó lejártával jönnek a hírek a mozihálózatok termékkínálatáról, de már néhány nyomtatott termék kapcsán is jöttek borítóképek.
Az előzetes megjelenése után a legnagyobb figyelem a Regal Cinemas által közzétett különleges popcorn- és italtartó kapta:
Az inkubátor rendkívül ötletesen, a filmbéli labort idéző designban készül, a tartályon belül még egy dinoszaurusz embrió is látható. Korábban azt mondtam volna, a Velociraptor, de van rá esély, hogy ez maga a Distortus Rex! És habár nem egyértelmű, de a tartály aljában világítás gondoskodik a hangulatról. A pohár kissé szögletes, de tökéletesen illik a hangulathoz.
Nehéz most még megmondani, hogy ez a termék eléri-e a magyar közönséget, korábbi Regal-os merch termékek viszont voltak már magyar mozikban, így él a remény.
Ugyanakkor nagyobb valószínűséggel, remélhetőleg, az alábbi Cinemark termékek inkább várhatóak itthon:
A T. rex fej alakú popcorntartó, és természetesen a fémvödör poharak, topperek is teljesen újak, nem a korábbi filmekhez készült termékek újrahasznosított anyagai.
De lesz még legalább egy, egyedi popcorntartó, amely a T. rex lábnyomát ábrázolja, de szólnak a hírek egy T. rex szemét formázó popcorntartóról is!
Egy ausztrál oldalon pedig számos, a filmhez megjelenő kiadvány adatlapja vált elérhetővé, hasonló kiadványok minden World-filmet kísértek, hazai megjelenésről azonban még nincs információ.
Nem csak kifestők, matricákat tartalmazó kiadványok is megjelennek:
És nem maradhatnak el a foglalkoztatók sem, de a gyerekek ecsetet is ragadhatnak:
Várhatóan kapunk komolyabb hangvételű, akár a történetet, akár az állatokat bemutató könyveket, sőt, a hírek szerint ősszel megjelenhet külön könyv a film gyártásáról, a forgatásról!
Érdekes, hogy amint az fentebb is látható, más, korábbi termékeknél is nem CGI, hanem rajzolt rendereken köszönnek vissza az állatok, az AMC mozihálózat honlapján azonban az új. T. rex és a Dilophosaurus rendes, filmes rendere is kikerült, remélhetőleg hamarosan ezekből is többet láthatunk:
A Mattel figurákra vonatkozó embargó hivatalosan a holnapi naptól feloldódik, de világszerte már számos boltba kerültek ki kisebb-nagyobb készletek, remélhetőleg május utolsó hetében végre a hazai rajongók is találkozhatnak az Újjászületés figuráival.
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.